Wij verwelkomen een nieuw lid van ons team!

 IMG 0878

Mogen we even voorstellen?
Pepijn Meijer!

Ons team is uitgebreid met een tweede accountmanager: Pepijn Meijer.
Pepijn komt uit de randstad maar woont momenteel in Zutphen met zijn partner. Hij past goed in het Unifit team: hij heeft net als wij een passie voor alles wat het leven mooi maakt. Hij houdt van koken, uit eten gaan en van reizen. Hij houdt ook van sport: zoals voetbal, tennis en fietsen en snowboarden.

Hij komt uit de verlichtingsbranche en kent onze producten goed: hij heeft ze jaren verkocht. Hij weet dus wat er bij komt kijken. Hij zal onze klanten graag helpen om de juiste producten te selecteren, of te assisteren met eventuele problemen: zowel logistiek als technisch. 

Pepijn is tenslotte ook goed bekend met Casambi Smart Lighting. Hij zal onze klanten dus ook op dit gebied ondersteunen. 

Wij wensen hem veel succes!